Forum

The purpose of this forum is to allow communication between registered users of Liberland.org. Liberland officials generally do not make statements in this forum and only do so with rare exceptions. See our News section, email announcements and Facebook page for official statements.

Liberland'da Yaşam


HHakan8
Inserted 10.08.2018 19:47:59  
+3 -0
Respond
Merhabalar. Liberland'ın özgürlükler ülkesi olduğu, İnsan'a ve İnsan haklarına sonsuz saygının olduğu ve ayrımcılığın olmadığı bir ülke olma yolunda adımlar attığına dair bilgiler edindik. Siyasi ve dini özgürlüklerin tanınması ve bu kadar önemsenmesi, kesinlikle tüm vatandaşları için barışçıl ve huzurlu bir yaşam olanağı sunacaktır. Bu gibi durumlar Liberland'ı gerçekten gayet ilgi çekici yapıyor. Bu ilgi çekiciliği durumu ise açıklanması gereken sorular oluşturuyor.

Bundan önce forumda da, az da olsa değinilmiş, yaklaşık 2 - 3 yıldır devam eden, sosyal haklar, vatandaşlık süreçleri, liberland'ın ekonomisi, olası yatırım potansiyelleri, yaşam standartları, eğitim - iş koşulları v.b. konulara daha açıklayıcı cevaplar verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Tanınma çabalarınız olduğunu ve bunun tüm bu sorular için belirleyici olduğunun da farkındayım, ancak Liberland'ın ütopik bir hayal gibi olduğu düşüncesi ve yeterli bilgi alınamaması durumunda Liberland'ın gerçek olmadığı düşüncesi gittikçe yaygınlaşacaktır. Bu ve daha birçok konuda daha detaylı ve etraflıca bilgilendirilebilirsek, kendi adıma ve merak edenler adına çok yardımcı olur.

İyi çalışmalar, başarılar dilerim.

ssu754
Inserted 13.09.2018 16:54:58  
+0 -0
Respond
Merhaba ,

Liberland Türkiye Temsilciliği görevini kabul ettiğimiz Ocak 2018 tarihinden bu yana yurtdışında 3 organizasyon ve Ağustos 2018 tarihinde İstanbul'da düzenlediğimiz organizasyonla kendimizi tanıtmaya çalıştık. Bahsettiğiniz tüm konularla ilgili düşünce yapımızı korumaktayız ancak takdir edeceğiniz gibi Uluslar arası Tanınma uzun ve yorucu bir süreç. Yakın bir zamanda Kripto Paramız Merit LLM 'yi ICO'dan piyasaya arz edeceğiz ve Sırbistan'daki Serbest Ticari Bölge'de kurumsal faaliyet başlatmaya çalışıyoruz.

Bizi Liberland TR sosyal medya adreslerinden takip ediniz.

Saygılarımızla

Liberland TR

To enter the thread, please log in

Captcha code:
Enter thread