Forum

The purpose of this forum is to allow communication between registered users of Liberland.org. Liberland officials generally do not make statements in this forum and only do so with rare exceptions. See our News section, email announcements and Facebook page for official statements.

Hayırlı Olsun

kemalserbet
Inserted 15.04.2015 22:10:59  
+12 -0
Respond
Kardeşlerim yeni forumumuz hayırlı olsun, taleplerimiz doğrultusunda sonunda kendi dilimizde bir foruma kavuştuk. Bu tarz mikro-country konsepti Türkiye'de çok bilinmese de aslında dünyadaki ulus-devlet anlayışına karşı yükselen dikkate değer bir itiraz yönetimi. Hepimizden ricam tüm dünyada ilgi çeken bu yöntemi dikkate almamız ve dalga geçen/küfürlü başlıklar açmak yerine katkı sağlayacak söylemlerde bulunmamız. Bu yorumuma da bir sürü küfürlü, içi boş yorumlar geleceğini biliyorum; ancak aklı başında insanlar olarak bir olup bu insanlara karşı durabilirsek kendimize olan öz saygımızı yükselttiğimiz gibi başka insanların da bizlere ve Türkiye'ye olan bakışını olumlu yönde değiştirebileceğimizi düşünüyorum. Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum ve forumumuzun hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Technology
Inserted 16.04.2015 15:29:29  
+0 -0
Respond
sağolasın

baranos
Inserted 16.09.2015 20:00:12  
+0 -0
Respond
Çok sevindirici gerçekten te?ekkürler.

bilicturk
Inserted 17.09.2015 20:17:58  
+0 -0
Respond
thank you

muhammetak
Inserted 30.12.2015 23:37:51  
+0 -0
Respond
Teşekkürler

Kostantinepolis
Inserted 06.01.2016 14:09:45  
+0 -0
Respond
Herşey için cok teşekkür ederim

Mahsunyildirim
Inserted 26.01.2016 17:02:51  
+0 -0
Respond
Teşekkür ederim

YUNUSKUYUMCU
Inserted 03.03.2016 12:11:12  
+0 -0
Respond
Hayırlı olsun arkadaşlar...

ssu754
Inserted 08.04.2018 15:53:00  
+1 -0
Respond
Merhaba , sosyal medayada Liberland TR adıyla bize ulaşabilirsiniz. Yakında Türkçe web sitemiz hizmetinize girecektir. Teşekkürler.

NETYA
Inserted 15.05.2018 10:24:28  
+0 -0
Respond
Hayırlı olsun....

NETYA
Inserted 30.05.2018 09:55:28  
+0 -0
Respond
kemalserbet wrote:
> Kardeşlerim yeni forumumuz hayırlı olsun, taleplerimiz doğrultusunda sonunda kendi dilimizde bir foruma kavuştuk. Bu tarz mikro-country konsepti Türkiye'de çok bilinmese de aslında dünyadaki ulus-devlet anlayışına karşı yükselen dikkate değer bir itiraz yönetimi. Hepimizden ricam tüm dünyada ilgi çeken bu yöntemi dikkate almamız ve dalga geçen/küfürlü başlıklar açmak yerine katkı sağlayacak söylemlerde bulunmamız. Bu yorumuma da bir sürü küfürlü, içi boş yorumlar geleceğini biliyorum; ancak aklı başında insanlar olarak bir olup bu insanlara karşı durabilirsek kendimize olan öz saygımızı yükselttiğimiz gibi başka insanların da bizlere ve Türkiye'ye olan bakışını olumlu yönde değiştirebileceğimizi düşünüyorum. Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum ve forumumuzun hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Merhaba Kemalserbet bey. Size bir şey sormak istiyorum. Ben Liberland vatandaşı olmayı çok istiyorum. Ancak param yok maalesef. oraya gittiğim zaman yapabileceğim bir çok iş var. çok sayıda niteliklerim var. Param olmadığı için benim Liberland vatandaşlığına almazlar mı?

NETYA
Inserted 31.05.2018 09:55:25  
+0 -0
Respond
Merhaba Kemal Serbet bey. Size bir şey sormak istiyorum. Ben Liberland vatandaşı olmayı çok istiyorum. Ancak param yok maalesef. oraya gittiğim zaman yapabileceğim bir çok iş var. çok sayıda niteliklerim var. Param olmadığı için benim Liberland vatandaşlığına almazlar mı?

To enter the thread, please log in

Captcha code:
Enter thread