Forum

The purpose of this forum is to allow communication between registered users of Liberland.org. Liberland officials generally do not make statements in this forum and only do so with rare exceptions. See our News section, email announcements and Facebook page for official statements.

Merhaba Arkadaşlar, ben Liberland vatandaşıyım sizlere duyur...

McKenzie
Inserted 14.12.2016 20:46:21  
+6 -1
Respond
Merhaba, öncelikle bilmelisiniz ki Liberland bir ütopyadır. Liberland bıkmışlığın çaresizliğin baş ülkesidir. Herkes Liberland'lı olduğu gibi kimsede Libarland'lı değildir. Liberland'lıyım diyen herkes Liberland'ın vatandaşıdır. Komşu, akraba, eş, dost ve kardeştir. Kısacası Liberland'lı bir yerdedir dünyanın kalanı bir yerde, Liberland da herkes bir sınıftır Liberland da dilin, dinin ve ırkın önemi yoktur. Liberland beyaz yada siyah değildir grilerin vatanıdır.Liberland hayatımızı yönlendirmek istediğimiz her şeyi baştan yapmak istediğimiz umutla dolduğumuz yerdir.Liberland da düşünceleriniz yada söyledikleriniz için yargılanmazsınız Liberland bir düşünce ve fikirdir.Liberland istenilen ülke, devrimdir. Bir insanı öldürebilirsiniz, işkence yapabilirsiniz ama fikirlerini asla değiştiremezsiniz. Bir Liberland vatandışı saygılar.

Kereviz
Inserted 04.01.2017 23:37:36  
+0 -0
Respond
Başvurumu yaptım ! Uzat elini madem de gelelim !

aft123
Inserted 21.01.2017 12:23:44  
+0 -0
Respond
olmaq yada olmamaq işte bütün mesele bu éé libirland foreva madafaka kaksaka

mkursun
Inserted 01.02.2017 15:42:40  
+0 -0
Respond
Merhaba, öncelikle aynı düşünceleri paylaşıyoruz kesinlikle...
Savaşın, kanın, kafatasçılığın vatanında yaşıyorum maalesef (Türkiye'de) ve buradan bir an önce çıkmak istiyorum, gerekli formu doldurdum başka yapmam gereken bir şeyler var mıdır?
Buradan kolay bir şekilde oraya nasıl gelebilirim?
Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum..

Özgür günler...

Fegel
Inserted 18.02.2017 13:55:40  
+0 -2
Respond
Şu anda milli istihbarat teşikilatı tarafından yazılarınız kaydedildiğini ve vatandaşlık haklarınızı askıya alındığını ve derin araştırma işlemi başlatıldığını haberdar ederiz 48 saat içinde ülkeyi terk etmeniz rica edilir yoksa zorla sınırdışı edilmeniz gerekicek

vedatagac
Inserted 26.02.2017 20:54:50  
+0 -0
Respond
McKenzie başvuru yaptım kabul edildi sanırım şimdi ne yapacağım

ssu754
Inserted 08.04.2018 14:45:31  
+0 -0
Respond
Merhaba , vatandaşlıklar öncelikli olarak temsilciler ve projede yer alanlara verilmektedir. Sosyal medyada Liberland TR adıyla bize ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

HHakan8
Inserted 10.08.2018 18:32:24  
+0 -0
Respond
ssu754 wrote:
> Merhaba , vatandaşlıklar öncelikli olarak temsilciler ve projede yer alanlara verilmektedir. Sosyal medyada Liberland TR adıyla bize ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Merhabalar. Projede yer almak ve liberland'ın kuruluşunda maddi, manevi, fikri destekçi olmak istiyorum. Bunun için nasıl bir yol izlmemem gerekli yardımcı olursanız sevinirim.

mlh89
Inserted 10.08.2018 21:41:32  
+0 -0
Respond
once herkes gridir olur sonra acik griler biyere koyu griler biyere olur..bu hep boyledir

ColKartali
Inserted 13.08.2018 12:39:25  
+0 -0
Respond
Fegel Yazarken bari Kurum, kuruluş, Hitap şekillerini dogru düzgün yaz. :) İnsanlar istediği ülkede, uygun şartlarda yaşama hakkını kendi seçme hakkına sahiptirler. Birisi Türkiye ile AB ülkelerinden birinin vatandaşı aynı zamanda olabiliyorken, İsmini andığın kurum Türkiyeden vatandaşlıkları silmiyor ;) Bunu söylemek için üye olmuşsan, Sözüm sana (Kendi uydurmalarına göre) Sende Risk altındasın ..

To enter the thread, please log in

Captcha code:
Enter thread