Forum

The purpose of this forum is to allow communication between registered users of Liberland.org. Liberland officials generally do not make statements in this forum and only do so with rare exceptions. See our News section, email announcements and Facebook page for official statements.

Vatandaşlık Başvuru Kriterleri


LLrepTR
Inserted 02.11.2018 17:37:36  
+0 -0
Respond
Merhaba ,

En çok mail aldığımız merak edilen konulardan biri Vatandaşlık Başvuru Kriterleri , bu konu hakkında bir konuşma başlatmak istedik.

Genel Olarak ,
1- Irkçı yada Aşırı İnanç Gruplarına dahil olmamak
2- Sitelerimizde bulacağınız Vatandaşlık Başvuru Formunu eksiksiz doldurmanız.
3- Sabırlı olmanız , çünkü 60.000'e yakın başvuru sadece Türkiye'den yapılmış olup , ULUSLARARASI TANINMA halen gerçekleşmediğinden sivil başvurulara müspet yada menfii cevap verilmemektedir.
4- Tüm başvurular Merkez Ofis'te daha ileride değerlendirilmek üzere saklanmaktadır.
5- Liberland Türkiye Temsilciliği'nde fiili olarak görev alan veya Liberland'ın tanıtımı ile ilgili çalışmaları ile bize katkıda bulunanlara Başkan Vit Jedlicka'nın takdiri doğrultusunda Diplomatik Pasaport Verilmektedir.
6- Liberland.org sitesi üzerinden yapacağınız 5.000 Merit ( LLM ) , bugünkü pariteden karışılığı 5.000 USD tutarındaki bağışlar için , Başkan Vit Jedlicka'nın talimatıyla Vatandaşlık Belgesi düzenlenmekte olup , Pasaport yada Kimlik Kartı yollanmamaktadır. Aynı şekilde ULUSLARARASI TANINMA beklenmektedir.
Söz konusu bağışınız karşılığı paranız kaybolmayıp , piyasaya yakında sürülecek olan MERİT ( LLM ) olarak kripto paraya dönüştürülerek , kendi adınıza açacağınız Liberland Abonelik Hesabına derhal yatırılmaktadır , böylece hem finansman hemde sizlere yatırım olanağı sunulmaktadır.
7- Liberland'da yerleşim yoktur , komşularla iyi ilişkiler geliştirmek adına konunun üstüne gidilmemektedir.

Bilgilerinize.
Liberland TR

To enter the thread, please log in

Captcha code:
Enter thread