Forum

The purpose of this forum is to allow communication between registered users of Liberland.org. Liberland officials generally do not make statements in this forum and only do so with rare exceptions. See our News section, email announcements and Facebook page for official statements.

Vatandaşlık başvurusu askıya alınıyor mu?

mirzaakdeniz
Inserted 10.05.2016 20:59:26  
+1 -1
Respond
Merhaba, ben Mirza. Şu an 17 yaşındayım. Henüz kendi mesleğime yönelmedim. Mesleğime başladığım anda ciddi olarak vatandaşlık düşünüyorum. Şu an yaptığım başvuru Liberland için pek çekici değil, bunun farkındayım aksini de beklemiyorum zaten. Benim sorum şu: Şu an yaptığım başvuru ben üniversiteyi bitirdiğimde (yaklaşık 5 yıl sonra) tekrar daha çekici bir başvuru gönderebilir miyim? Yoksa tek başvuru hakkım mı var, tek başvuru hakkım varsa bu durumu düzeltmek için bir şey yapabilir miyim?

Pyrz76
Inserted 12.05.2016 16:06:30  
+0 -0
Respond
Mirza bana da yardımcı olur musun başvuru için

berkantozbey
Inserted 15.11.2016 20:24:56  
+0 -0
Respond
İstediğiniz zaman başvurabilirsiniz Mirza

Padisah
Inserted 11.01.2017 19:26:38  
+0 -0
Respond
Ulan Türkiye mize öomak mı girdi de liberland vatandaşlığı istiyorsun

SezerEbeoğlu
Inserted 12.01.2017 07:38:16  
+0 -0
Respond
5 yıl sonra yap başvurunu? Yerleşmeyi düşünmediğin sürece vatandaşlığa alırlar diye düşünüyorum iyi bir gelirin varsa. Yatırım ve bağış da yapmayı düşünüyorsan niye almasınlar. Ama kaç sene geçti hala bir icraat yok. Bunlar paraları toplayıp prdn kznm yzms diyip caymasın? Büyük umut bağlamamak gerekir. Önce bir kurulsun da, ondan sonra bağış mağış yapılır. Email atmışlar bana bağış yaparsanız vatandaşlık işlemleriniz hızlanır tarzında. Ülkeyi kurdunuz mu da vatandaşlık veriyorsunuz :)) Dolandırıyorlar gibi geldi.

ssu754
Inserted 08.04.2018 15:27:04  
+0 -0
Respond
Merhaba , vatandaşlık işlemleri öncelikli olarak temsilciler için yapıldı , uluslar arası tanınma için çaba harcıyoruz. Sosyal medyada Liberland TR adıyla bize ulaşabilirisiniz. Dolandırıcılık ithamları doğru olmadığı gibi fazla ısrarı halinde kanuni hakların her iki taraf içinde saklı kalacağını hatırlatmak isteriz. Teşekkürler.

To enter the thread, please log in

Captcha code:
Enter thread