Forum

The purpose of this forum is to allow communication between registered users of Liberland.org. Liberland officials generally do not make statements in this forum and only do so with rare exceptions. See our News section, email announcements and Facebook page for official statements.

Yeni FR of Liberland Temsilciliği Hakkında Bilgilendirmedir ,

ssu754
Inserted 08.04.2018 15:58:08  
+1 -0
Respond
Merhaba ,

FR of Liberland ' ın 01.01.2018 tarihinden itibaren resmi temsilcisi Selçuk URAS olup , kendisine Vatandaşlık Belgesi , Diplomatik Pasaport ve Resmi Yetki Belgesi verilmiştir.
Sosyal medyada Liberland TR adıyla bizi takip edebilir , çok yakında liberlandturkey.org adresinden Türkçe web sitemize ulaşabilirsiniz.
Hepiniz desteğiyle uluslararası tanınmayı gerçekleştirmek istiyoruz , resmi para birimimiz olan MERİT ( LLM ) yakında ICO üzerinden KRİPTO PARA olarak piyasaya sunulacaktır.

Teşekkürler.

Sarizeybek
Inserted 04.06.2018 23:45:36  
+0 -0
Respond
Ben de Liberland için resmi bir şekilde çalışmalar yürütmek istiyorum, nasıl yardımcı olabilirim ? Kiminle iletişime geçmem gerekir ?

İlgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

hosmat
Inserted 14.07.2018 12:48:09  
+0 -0
Respond
Bende bu çalışmalara katılmak ve ekibinizde yer almak istiyorum. Bilgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

HHakan8
Inserted 10.08.2018 18:43:40  
+0 -0
Respond
Eğer böyle bir şansımız varsa, katılımcı olup elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmak ve fikirlerimi paylaşmak isterim. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

To enter the thread, please log in

Captcha code:
Enter thread